מאמרים

ישנם הרבה יתרונות במעבר מקופה רושמת פשוטה לקופה ממוחשבת נתחיל בפעולת התמחור, כאשר הנך מתמחר מוצר חדש או קיים בקופה ממוחשבת אין לך צורך להקפיד ולידע את כל שאר העובדים במחיר החדש של המוצר, הרי הכל קיים בקופה ממוחשבת. דבר נוסף, ספק מגיע אליך ואתה רוצה לברר בכמה קנית את המוצר בפעם הקודם, קופה ממוחשבת שולפת נתון זה בשניות, דבר זה עוזר לך בפעולת הקניינות.
להמשך...
אומגה מכניסה עסקים קטנים ובינוניים לעידן החדש בזכות קופה ממוחשבת. בכלל, את ניהול המרחב הקמעונאי אפשר לחלק לשתי תקופות עיקריות: לפני קופה ממוחשבת, ואחריה. פעולות שבעבר היו מורכבות לכל בעל עסק, כמו: ניהול מבצעים, ניהול מלאי, ניהול עובדים, קניה בהקפה, הופכים באמצעות קופה ממוחשבת של אומגה לפעולות נקודתיות שבאות לידי פתרון הולם בלחיצת כפתור.
להמשך...
בעבר, קופות רושמות היו קופסאות שמכניסים לתוכן כסף ואם הקופה היתה ממש משוכללת היא גם הוציאה פתקית ללקוח. כידוע לנו, העולם עבר מהפך טכנולוגי וכיום הקופה היא מחשב המשמש בכל תחומי ניהול העסק, וכמובן שהוא עדיין מוציא פתקיות ומאחסן כסף. כמה נקודות שצריך לקחת בחשבון בבחירת קופות רושמות.
להמשך...
קופות רושמות ממוחשבות ומודרניות הן יותר ממחשבון שמוציא פלט של התוצאה, אלא מכשיר חכם המנהל את העסק כולו. התפקוד העיקרי של הקופה היא להיות קופה ולקבל כספים מלקוחות, כאשר כספים הם כבר מזמן לא רק שטרות ומטבעות. הנה כל מה שצריך לדעת על קבלת כספים בעולם המודרני.
להמשך...
לא מספיק לקנות קופה רושמת מהדגם החדיש ביותר על מנת שהעסק יעבוד בצורה אידיאלית. למשל, מי שמוכר בחנותו ירקות יצטרך גם משקל אלקטרוני, וזוהי רק דוגמא. עסק מודרני צריך להיות מצויד במגוון של מכשירים וחידושים טכנולוגיים כדי לגבור על המתחרים ולהתנהל בצורה הטובה ביותר. אלה הם הפריטים שתצטרכו.לא מספיק לקנות קופה רושמת מהדגם החדיש ביותר על מנת שהעסק יעבוד בצורה אידיאלית.
להמשך...
לפני שהטכנולוגיה המודרנית השתלטה על העולם, החיים היו הרבה יותר פשוטים עבור בעלי עסקים קטנים. למשל, אדם נכנס לחנות המכולת השכונתית, קונה לחם וחלב, משלם ויוצא. המוכר בחנות רושם ביומן את סכום המכירה ומכניס את הכסף לקופה קטנה עם מפתח. נבחן את המצב הזה ונראה איך קופה רושמת מודרנית יכולה לשפר אותו ולייעל את העסק.
להמשך...
בעל עסק שרוצה שהעסק יתנהל באופן תקין צריך להשקיע זמן ומאמץ בשכירת העובדים הטובים והמיומנים ביותר שיוכל למצוא. השארת אדם אחר להשגיח ולתפעל את מפעל חייך כאשר אתה לא נמצא שם בעצמך קצת דומה להשארת הילד בגן בפעם הראשונה, ולכן חשוב לדעת שאפשר לסמוך על העובדים בעסק. מי שרוצה לבצע מעקב יכול להיעזר בתכונות של קופות רושמות, בעיקר בשעון הנוכחות.בעל עסק שרוצה שהעסק יתנהל באופן תקין צריך להשקיע זמן ומאמץ בשכירת העובדים הטובים והמיומנים ביותר שיוכל למצוא.
להמשך...
ברוב הרשתות הגדולות יש מועדוני לקוחות שמטרתם למשוך לקוחות לחזור אל חנויות הרשת שוב ושוב, ובתמורה הם יקבלו מבצעים והנחות שאינם מוצעים ללקוחות שאינם חברי מועדון. קופה רושמת ממוחשבת היא הכרחית לניהול ומעקב אחרי חברי המועדון מכיוון שהיא מבצעת מכלול של פעולות. להלן כל מה שצריך לדעת על מועדוני לקוחות ואופן ניהולם.
להמשך...
ברוב העסקים הפועלים בימינו יש קופות רושמות מודרניות, ממוחשבות ובעלות פונקציות רבות המשמשות לתפעול יעיל ושוטף של העסק. בעבר כל החשבונות נעשו בצורה ידנית, שגורמת מיסודה לאי דיוקים ואפילו לטעויות הרות גורל, אבל בעולם המודרני הקופה בעצם מנהלת את כל העסק ולכן קל יותר למצוא טעויות ולתקן אותן במהירות. במידה ובעסק שלכם עדיין אין קופה כזאת, אלה הם השלבים למעבר לעולם המודרני.
להמשך...
תפקידן של קופות רושמות מודרניות הוא להקל על ניהול ותפעול שוטף של בית העסק בכך שהן מרכזות במכשיר אחד את כל המסמכים והפעולות הנדרשים לצורך כך. הגיע הזמן לההיפרד לשלום מעשרות פנקסים של חשבוניות, קבלות, הזמנות רכש וכו', ולהעביר את כל הניירת לצורה ממוחשבת והרבה יותר יעילה.
להמשך...
כל עסק צריך קופה רושמת לניהול יעיל של הכספים, חישוב מדויק של עודף ולמעקב אחרי העובדים והלקוחות. בעסקים כמו בארים ומסעדות הקופה צריכה להיות מסוגלת לנהל כמה חשבונות במקביל ולהיות נוחה לתפעול ושימוש על ידי צוות העובדים. הנה כל מה שצריך לדעת על החידושים הטכנולוגיים בתחום הקופות הרושמות.
להמשך...
בחנות מכולת שכונתית מכירה בהקפה היא צורה נפוצה של קניית מצרכים, בעיקר עקב המצב הכלכלי בימינו. הלקוח משלם פעם אחת בחודש בתאריך מוסכם עבור הקניות שהא עשה במהלך החודש, והדבר משאיר לו מרחב תמרון עם הכספים שלו. מהצד של בעל המכולת הדבר עלול להיות מסובך מעט אם יש הרבה אנשים שמבקשים לקנות בהקפה, אבל לא אם יש לו קופה רושמת מודרנית ממוחשבת.בחנות מכולת שכונתית מכירה בהקפה היא צורה נפוצה של קניית מצרכים, בעיקר עקב המצב הכלכלי בימינו.
להמשך...
מעוניינים לרכוש קופה רושמת חדשה? הגעתם למקום המתאים. אנו שמחים להציע קופות מתאימות לכל סוגי העסקים. כאן תוכלו למצוא קופה מתאימה לבתי קפה, עמדות מכירה, ממשקי ניהול מלאי, ניהול שעון נוכחות לעובדים ועוד. הצוות המקצועי שלנו עומד כאן לרשותכם. אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך ונסייע בבחירת הקופה הטובה ביותר.
להמשך...
כל מנהל מכיר את ימי העבודה העמוסים בהם יש לבצע הזמנות מלאי או להכין משכורות. ממשק ניהול יעיל אשר מציג בפניהם את כל הנתונים הדרושים באחת, מפחית בצורה משמעותית את עומס העבודה. אם אתם עדיין משתמשים בקופה ישנה, אנו שמחים להזמין אתכם לגלות עולם חדש. קופה רושמת חדישה תביא עמה מהפכה של ממש. לאחר תקופת ההסתגלות תגלו עד כמה זה פשוט לסכם את שעות העבודה של העובדים, לבצע הזמנת מלאי או לקבל החלטות בדבר שעות הפתיחה.
להמשך...
השימוש בכרטיסי אשראי נמצא במגמת עלייה. אם בעבר רוב התקבולים התקבלו בכסף מזומן או המחאות, כיום כבר ישנה עדיפות ברורה לכרטיסי אשראי. קופה רושמת עם מערכת סליקת אשראי חכמה ומהירה, מהווה נכס לכל עסק. אם יש לכם בעסק קופה ישנה אשר אינה משמשת גם לסליקת אשראי וניהול התקבולים, כדאי להחליפה בחדשה. קופה ממוחשבת מהירה היא חלק בלתי נפרד מהשירות ללקוח ומיתוג העסק.
להמשך...
אם הגעתם אל המאמר הזה, אתם בוודאי מחפשים קופה רושמת ראשונה לעסק חדש או קופה חדשה לעסק קיים. אנו מברכים אתכם על ההחלטה להחליף את הקופה הישנה ולרכוש קופה ממוחשבת איכותית. שימוש בקופה אמינה ואיכותית, חשוב מאוד לתפקוד תקין של בית העסק. כאשר פעילות הקופה מהירה ויעילה, הלקוחות יקבלו שירות טוב יותר. סוד ההצלחה טמון בבחירה נכונה. על כן, רכזנו בעבורכם מספר טיפים שימושיים לבחירת הקופה המתאימה לכם ביותר.
להמשך...
בשנות האלפיים כבר אפשר למצוא קופות רושמות בכל בית עסק בישראל. הקופה המודרנית משמשת הרבה יותר מכלי לתקבולת כספים והנפקת חשבוניות. מחשבים חכמים אשר מוצמדים אל הקופות, הופכים ליד ימינו של המנהל. בעזרת הקופה ניתן יהיה לעקוב אחר המלאי, לבצע הזמנות, לסכם את שעות העבודה של העובדים, לבחון את תפוקת העבודה, לנהל מועדון לקוחות ועוד.
להמשך...
מגוון קופות ממתין בעבורכם באתר. המערכות חכמות, השירות אדיב ואפשר כאן למצוא קופה רושמת מתאימה לכל צורך. התאמה בין הקופה וצורכי הלקוח חשובה מאוד. כך למשל, לא נמליץ על שימוש בקופה רושמת משוכללת בעבור יריד שטח. שיווק וניהול קופות רושמות הוא המקצוע שלנו, אנו עושים זאת במקצועיות, מחשבה לעתיד והמון מסירות.
להמשך...
עסקים מצליחים הם בראש ובראשונה כאלו אשר נמצאים כל הזמם בתנופה של פיתוח וקידום. ההתעסקות בהווה חשובה, אך כדאי לזכור גם את המחר. הקדישו משאבים וכספים לפיתוח העסק בעתיד. עסקים אשר דורכים במקום מוצאים עצמם במהרה פחות רלוונטיים. בשוק כה תחרותי, לא תוכלו להרשות לעצמכם להישאר מאחור.
להמשך...

תור ארוך של לקוחות סביב הקופה הוא חלומו של כל בעל העסק. אך סוד המכירות מסתתר דווקא בתהליך מכירה מהיר. המתנה ממושכת לצד הקופה פוגעת בתהליך המכירה. הלקוחות מגלים חוסר סבלנות ועוזבים את המקום. רכישת קופות רושמות איכותיות תשפר בצורה משמעותית את שירותי המכירה. קבלת הכספים תהיה מהירה ויעילה. אין מה משנה באיזו שיטת תשלום בחר הלקוח, התהליך יהיה מהיר ונוח.
להמשך...
אם אתם מנהלים בית קפה, מזנון או מסעדה, קופות רושמות רגילות אינן מספיקות. תוכלו להפיק תועלת רבה ממשקי הניהול החדישים בתחום. אנו נשמח להזמין אתכם להתנסות בממשק החדש ולבחון את התאמתו לצרכים שלכם. ניהול נכון של העסק, המשאבים וזמן העבודה משמעותי להצלחה הכוללת. כאשר אחת החוליות בשרשרת חלשה, התהליך כולו מקרטע. דעו מתי כדאי לפנות לייעוץ מקצועי ולהשקיע בשיפור תהליכי העבודה. מערכות הניהול החדשות מצעידות את בעלי העסקים קדימה, אל תישארו מאחור.
להמשך...
שימו לב, לא כל קופה תוכל לספק לכם את אותן הפונקציות. קיימות קופות אשר מתאימות לעסקים קטנים, אל מול אחרות המיועדות לעסקים גדולים אשר מונים מספר עמדות תשלום. התנהלות עסקית נכונה מתבססת על חשיבה לטווח הארוך, מעקב אחר נתונים, תזמון נכון והצבת מטרות. קופה רושמת חכמה תסייע לך לעשות את הדברים בצורה טובה יותר.
להמשך...
עבור מרבית הצרכנים, קופה רושמת היא מכונה פשוטה שאומרת למוכר כמה כסף הם צריכים לשלם עבור כל קניה שהם מבצעים בעסק. לעומתם, בעל עסק יודע שאותה קופה ממש יכולה להוות ממש יד ימינו של העסק אם הוא רק מעוניין בכך, ויודע כיצד למנף אותה לטובתו.
להמשך...
לפני עשרים ושלושים שנה היה אפשר למצוא בחנויות רבות מעין קופה קטנה מפלדה, שבתוכה שמר בעל העסק את כספי העסק שנכנסו בכל יום עסקים. בעל העסק היה מכניס לקופה זאת כסף שקיבל מהלקוחות, ושולף מתוכה עודף. בהמשך, פותחה קופה רושמת בסיסית שמאפשרת לבעל העסק לחשב את היקף הטרנזקציה באמצעות מחשבון אלקטרוני, ולשמור את הכסף בתוך הקופה בצורה נוחה.
להמשך...
זה יכול להיות מאוד מעניין לבחון את הבדלי התפיסה לגבי תפקידה של קופה רושמת בבתי עסק קטנים לעומת רשתות שיווק ובתי עסק גדולים בכלל. מסתבר שבכל רשת שיווק, הקופה הממוחשבת שבה אנו מעבירים את המוצרים שלנו ומשלמים לקופאית, היא לב העסק, היא הכלי החשוב ביותר שעומד בידי הרשת כדי לנתח את הפעילות העסקית שלה, ולייצר מהלכים עסקיים בהתאם.
להמשך...
יש דבר אחד שאפשר בקלות מאוד לזהות בכל שוק, וזה אופן השימוש של עסקים קטנים אל מול אופן השימוש של עסקים גדולים במכשיר הזה שנקרא קופה רושמת. בעוד עסקים קטנים משתמשים בקופה זאת כבמחשבון אלקטרוני פשוט שגם עוזר להם בחישובי המס, הרי שעסקים גדולים ורשתות משתמשים בקופה כבכלי עסקי בעל חשיבות ממדרגה ראשונה.
להמשך...
מה הקשר בין קופה רושמת ובין הצלחת העסק, היקף המכירות שלו והצמיחה שלו לאורך זמן? ובכן, הקשר יכול להיות מקרי בהחלט, והוא יכול להיות קשר חזק מאוד. התשובה תלויה בסוג הקופה שבה נעשה שימוש בעסק, בפעילות השיווק של העסק, ובמידה בה הקופה יודעת לתמוך בפעילות זו.
להמשך...
מחפשים דרכים לשפר את התוצאות העסקיות שלכם? יש לכם לא מעט לקוחות, אבל אתם מנסים להבין מה הם המוצרים שאתם צריכים למכור להם כדי להרוויח יותר, ומה הם המוצרים שלא ממש מעניינים את הלקוחות שלכם? במקרה כזה, כדאי שתבחנו את התחום של קופות רושמות.
להמשך...
למה בכלל צריך בעל עסק להוציא כסף על רכישת קופה רושמת שמחירה יכול להגיע למספר אלפי שקלים? מה יכולה מכונה כזאת פשוטה לתת לבעל עסק שנלחם כל יום כדי לשרוד, שלא לדבר על לצמוח? ובכן, קופה רושמת היא בראש ובראשונה כלי. בדיוק כפי שבעלי עסקים קטנים נוהגים לרכוש שטח פרסום בעיתון המקומי, להפיץ פליירים בתיבות הדואר, או לתלות שלטים מחוץ לעסק שלהם, גם קופה רושמת היא כלי חשוב שצריך להשתמש בו.
להמשך...
כשאתם שומעים את המילים קופה רושמת האם הדימוי שעולה בראשכם הוא מחשבון אלקטרוני עם מגירת מזומנים, או אולי דווקא מחשב משוכלל שעוזר לכם לנהל את העסק? האם המילים האלה מעלות בכם אסוציאציות של תשלומי מס וחובה חוקית, או אולי דווקא של הזדמנות, של כלי יעיל לניהול העסק ולשיפור התוצאות העסקיות?
להמשך...
כל מי שמגיע לסופר מרקט מדי פעם בפעם, עובר בסופו של דבר באחת מן הקופות המוצבות במקום על מנת לשלם על המוצרים שקנה. קשה מאוד להתעלם מההתקדמות הגדולה שחלה בתחום של קופות התשלום ברשתות השיווק במהלך השנים האחרונות, וקצב ההתקדמות הזאת יכול להצביע רק על דבר אחד והוא: קופות רושמות הן כלי עסקי חשוב שרשתות השיווק מנסות לנצל עד תום.
להמשך...
אם בעבר קופה רושמת הייתה מחשבון עם מגרת מזומנים שכולם התלהבו מכך שהיא נפתחת בעצמה, הרי שהיום מדובר במחשבים של ממש, וכשאומרים מחשבים אומרים גם אינטרנט, קישוריות. כיום, נכנס לשימוש דור חדש של קופות רושמות שיודעות לעשות הרבה מעבר לזה.
להמשך...
כיום אנו נמצאים בעידן חדש של הקופות הממוחשבות. 
כמעט כל אחד מאיתנו מחובר לרשת חברתית אחת או יותר. כאשר אנו מבצעים חיפוש באינטרנט גוגל יכולה לזהות את תחומי העניין שלנו. המסחר באינטרנט עולה וגובר, ורבים מאיתנו רוכשים מוצרים שונים דרך האינטרנט.
להמשך...

בימים טרופים אלו לא ניתן להסתדר ללא קופה רושמת ולכן אי אפשר לוותר עליה. הקופה הרושמת היא מרכז העסק – היא מנהלת את הכספים, עוקבת אחר כל הפעולות השוטפות והדוחות שיש להוציא מידי תקופה,

להמשך...

 

אם החלטתם לפתוח עסק חדש או לייעל את עבודתכם בעסק הקיים כדאי שתכירו את הקופות הרושמות המשוכללות שמציעות החברות המובילות בשוק ואת השאלות שיהיה עליכם לשאול במידה שתחליטו ללכת על כל הקופה (סטגדיש!) ולהצטייד בקופה רושמת חדשה. 

 

להמשך...

לפני מספר שנים כאשר העולם עוד לא הפך לגלובלי ובעלי העסקים לא נדרשו להתמודד עם תחרות קשה כמו היום יכלו הקופות הרושמות שביצעו מעט פעולות לענות על צרכי העסקים

להמשך...
בעלי עסקים שנעזרו בקופות רושמות בעבר השתמשו בהן כדי לבצע שתי פעולות בלבד – כדי לקבל את התשלום וכדי לרשום ללקוח קבלה.
להמשך...
תפקידה של קופה רושמת הוא לשקף את מהלך העסקאות המבוצעות בבית העסק בו היא נמצאת. קופה רושמת מבצעת רישום של כול עסקה אשר נוצרת, ויש בה מגירת כסף בה נאסף המזומן, השקים, ותלושי האשראי שנאספו בעסק במהלך היום. קופה רושמת ממוחשבת היא בעלת יתרונות רבים ויכולת משודרגת אל מול קופות רושמות ישנות ומסורתיות.
להמשך...
חלק חשוב מתוך קופה רושמת היא מגירת הכסף שנכללת בה. קופה רושמת ממוחשבת שומרת את קופות הכסף בטוחה יותר בכך שהיא פותחת אותה רק לאחר שמתבצעת עסקה כל שהיא ורק אז. לא ניתן כמעט במקרה של קופה רושמת ממוחשבת לפתוח לחינם את מגרת הכסף ולעשות בה חלילה שימוש לא חוקי או לא רצוי.
להמשך...
היתרונות המרכזיים של קופה רושמת ממוחשבת היא העובדה כי ניתן לראות בעזרת קופה רושמת ממוחשבת כול פעולה מסחרית שנעשית בעסק. גם פעילויות מול קונים וגם פעילויות מול ספקים, סוכנים וכיוצא בזה. קופה רושמת ממוחשבת מאפשרת לבעל העסק לעקוב בצורה קרובה ושוטפת אחר כול צעד וכול פעולה אשר מתרחשת בעסק.
להמשך...
קופה רושמת היא המקום בו העסקה בין הלקוח שלכם לבין העסק שלכם מתבצעת. תהליך זה של מימוש העסקה צריך להתבצע ביעילות ובזריזות ולתת ללקוח חוויה חיובית שתשאיר לו טעם טוב ורצון לחזור לעסק שלכם כדי לרכוש עוד, וכן להמליץ על העסק לחברים.
להמשך...
כאשר אתם מציידים את העסק שלכם באיכות של קופה רושמת ממוחשבת, כול העסק יתנהל ברמה אחרת. קופה רושמת ממוחשבת הופכת את סיטואציית המכירה בעסק לסיטואציה מדויקת איכותית ויעילה. עד כמה שהעובדים שלכם מנוסים איכותיים ומסורים טיבו של אדם לטעות טעויות אנוש כאלה ואחרות. קופה רושמת ממוחשבת פשוט לא טועה.
להמשך...
קופות רושמות ממוחשבות מגיעות עם מגוון תוכנות ועם תוספות חומרה משתנות. כאשר אתם מתייעצים עם חברה טובה של קופות רושמות ממוחשבות אתם צריכים להביא בפניהם את הצרכים של העסק כדי שיותאמו לכם קופות רושמות איכותיות ומתאימות. רמת המרוצות שלכם מאותן קופות רושמות ממוחשבות שאתם רוכשים תלויה בדרך בה התאמתם את אותן קופות רושמות לצרכים הספציפיים של העסק שלכם.
להמשך...
קופות רושמות ממוחשבות מגיעות עם מגוון תוכנות ועם תוספות חומרה משתנות. כאשר אתם מתייעצים עם חברה טובה של קופות רושמות ממוחשבות אתם צריכים להביא בפניהם את הצרכים של העסק כדי שיותאמו לכם קופות רושמות איכותיות ומתאימות. רמת המרוצות שלכם מאותן קופות רושמות ממוחשבות שאתם רוכשים תלויה בדרך בה התאמתם את אותן קופות רושמות לצרכים הספציפיים של העסק שלכם.
להמשך...
כאשר אתם רוכשים קופות רושמות ממוחשבות אתם קונים הרבה יותר מתוכנה וחומרה שנועדה לתעד את הפעילות העסקית שלכם. כאשר אתם רוכשים קופות רושמות ממוחשבות אתם קונים בעצם שירות איכותי, מסור ויעיל עבור הלקוחות שלכם. אתם קונים גם שגרת עבודה נוחה ותומכת לעובדים שלכם ואתם קונים עבורכם המנהלים – כלי ניהולי לניהול מעודכן, מחובר לאפקטיבי.
להמשך...
יש סוגים רבים של קופות רושמות ממוחשבות. כי היום קופות רושמות ממוחשבות מותאמות באופן אישי לסוג העסק אשר רוכש אותן אך בכול סוג של קופות רושמות ממוחשבות תמיד תהיה פונקציה של עיבוד ותיעוד של תהליך המכירה. תהליך המכירה כולל איתור ממוחשב של המוצר, סימונו כנמכר, הפחתתו מהמלאי ולעיתים פונקציות נוספות כמו שקילה, סריקה בבר קוד, החלת הנחה כזו או אחרת ועוד.
להמשך...
יתרון חשוב של קופות רושמות ממוחשבות הוא העובדה שהן יכולות להכיל ולערוך רישום ותיעוד של כול סוג של תשלום שמתבצע בחנות או בעסק שלכם. לקוחות משלמים בצורות שונות חלקם משלמים במזומן חלקם משלמים בצ'קים וחלקם בכרטיס אשראי. יש עסקים שמקבלים סוגים שונים של תווים ושל קופונים וקופות רושמות ממוחשבות יכולות לקבל סוגים שונים ומגוונים כול תשלום כמעט ללא כול מגבלה.
להמשך...
ניהול חנות בגדים דורש כישורים גבוהים. חנויות מוצלחות מנהלות בכל יום תקבולים גבוהים. כמות גדולה של לקוחות מגיעה אל החנות בכל יום במטרה לרכוש מוצרים. תור ארוך של לקוחות לצד הקופה או לצד תאי המדידה, יפגע בכמות המכירות. הלקוחות מתייאשים למראה התור הארוך ומוותרים על הרכישה. במטרה למנוע המתנה ממושכת לצד הקופה, הקפידו לרכוש קופה רושמת נוחה לשימוש וידידותית למשתמשים.
להמשך...
מערכת תפעול הקופה הרושמת אינה מורכבת. על פי רוב, ניתן יהיה להכשיר עובדים חדמערכת תפעול הקופה הרושמת אינה מורכבת. על פי רוב, ניתן יהיה להכשיר עובדים חדשים אודות השימוש בה בתוך זמן קצר. את ההדרכה יוכלו לבצע עובדים וותיקים, מנהלי בית העסק או אנשי מקצוע. במידה ויש ברשותכם חוברת הפעלה אודות המערכת, כדאי יהיה להשתמש בה ולהנחות את העובד החדש לקרוא את המידע. כל קופה רושמת חדישה כוללת פונקציות רבות. ייתכן כי דווקא העובד החדש, הוא שיסייע לכם לגלות אפשרויות שימוש חדשות.
להמשך...
ניהול עסק מזון בישראל אינו פשוט. התחרותיות הרבה, העלויות הגבוהות וחוסר היציבות של השוק, דורשות מבעלי העסק מאמץ רב. הצלחת העסק מתבססת על קבלת החלטות נבונה, תזמון ושימוש נכון בעזרים. קופה רושמת חכמה עם תכנה מתאימה לניהול עסקי מזון, תסייע לעובדים בניהול ההזמנות ומתן שירות טוב ללקוח, למנהלי המשמרת ולמנהלי בית הקפה או בעליו. המערכות החדישות כוללות פונקציות ניהול שימושיות רבות. אם תדעו לעשות שימוש נכון במערכת, תחסכו לעצמכם זמן רב.
להמשך...
את ההחלטה באיזו קופה רושמת לבחור בעבור בית העסק שלכם, לא תקבלו ללא מחשבה מקיפה אודות כל הצרכים הנוכחיים והעתידיים. רגע לפני השלמת הקנייה כדאי לבחון כי השיקולים אשר מנחים אתכם הם אכן הנכונים ביותר. המערכת הכי חדישה או הכי יקרה, אינה בהכרח הטובה ביותר בעבורכם. שימו לב לדגשים החשובים בעבורכם ואל תמהרו להתפשר. ממשק ניהול קופה איכותי ונוח בשפה העברית, יתגלה כהחלטה נבונה.
להמשך...
אם יש לכם בבית העסק קופה רושמת ישנה וחורקת, צרו קשר במהרה. אנו נשמח לייעץ ולאתר בעבורכם קופה חדישה. תופתעו לגלות עד כמה התחום מפותח ועשיר. מערכות הניהול אשר מתלוות אל הקופות הרושמות כוללות פונקציות ניהול שימושיות בעבור כל בעל עסק. הקופות החדישות מסוגלות לנהל מעקב אחר מלאי, לסייע לכם בניתוח נתוני המכירות, להפיק דוחות אודות תפקוד העסק, לשמש כשעון נוכחות ולסדר נכון את התקבולים. קופה רושמת חדישה תפיק בעבורכם הרבה יותר מקבלות מס.
להמשך...
זמן עבודה הוא משאב יקר ערך בעבור כל בעל עסק. כאשר סביבת העבודה ידידותית לעובדים, העבודה מתבצעת טוב יותר ובעיקר מהר יותר. קופות רושמות מסובכות להפעלה, תיצורנה תור ארוך של לקוחות לצד הקופה. בשעות השיא, ההמתנה תהפוך למטרד והלקוחות יצביעו ברגליים. במצב כזה, בעל העסק מתבקש לבחון האם ישנו קושי אישי של אחד העובדים בתפעול הקופה, או שמא מדובר במערכת מורכבת.
להמשך...
החיבור לרשת האינטרנט מביא עמו יתרונות רבים. קופות רושמות בעלות חיבור אינטרנט, מצליחות להעניק לבעליהן שירותים מקיפים. הקופה הופכת לאמצעי תקשורת אשר כולל מבחר אופציות. היא משלבת פונקציות ניהול כספים, ניהול מלאי, ניהול עסק, טלפון, פקס, תיבת דואר אלקטרוני ועוד. מערכת התקשורת מאפשרת לקופה עבודה ישירה אל מול מערכות סליקת אשראי. אין כל צורך להמשיך להשתמש במערכות הסליקה הידניות המסורבלות.
להמשך...
בתקופה בה אנו חיים, כל ניסיון לצמצם בהוצאות כספיות מיותרות מבורך. בעלי העסקים עושים כל מאמץ למנוע הוצאות כספיות מיותרות ולייעל את תהליכי העבודה. רכישת קופות רושמות יד שנייה מביאה עמה אפשרות לחיסכון בהוצאות מיותרות, ללא פשרות. אם הקפדתם לרכוש את הקופה בחברה אמינה ומקצועית, קיבלתם מוצר תקין עם תעודת אחריות. רכישת קופה רושמת יד שנייה ללא תעודת אחריות, חושפת אתכם להפסדים. לא תהיה לכם כתובת לפנות אליה במקרה של תקלה או כל שאלה תפעולית.
להמשך...

מזל טוב! הקמתם עסק חדש. אין ספק כי הזמן קצר והמלאכה מאוד מרובה. התחלה ברגל ימין תעניק לכם בסיס איתן להתפתחות עסקית עתידית. קופות רושמות חדישות תהפוכנה ליד ימינכם. המערכת תאפשר לכם ביצוע פעולות ניהול, מעקב והפקת דוחות בלחיצת כפתור פשוטה. העסקים החדשים מתחילים את דרכם עם הקופות החדישות, הם כלל לא מכירים את הקופות הישנות והמסורבלות. הקניית הרגלי עבודה נכונים כבר בשלב מוקדם, תסייע לכם להתנהל נכון, למנוע בזבוז זמן ולהתקדם אל עבר ההצלחה.
להמשך...
אנשי מקצוע איכותיים בכל תחום יוכלו להפיח בכם תחושת ביטחון. שירותי תחזוקה ותמיכה תכנית מקצועית יסייעו לכם לישון בשקט. קופות רושמות, בסך הכול קל מאוד לתפעל, אך כאשר מתעוררות תקלות, תרצו לקבל מענה באופן מהיר מאוד. חשוב לזכור כי כל תקלה פשוטה בתפעול הקופה אינה מאפשרת לכם המשך התנהלות תקינה. ללא קופה רושמת, לא תוכלו לקבל כספים ולנהל את העסק בצורה תקינה.
להמשך...

בתי עסק רבים בארץ משתמשים בקופות רושמות ממוחשבות ונהנים מעבודה נוחה ויעילה. אבל ישנם בתי עסק הזקוקים לפתרון מקצועי לתקופה קצרה כמו עסק עונתי או עסק הפועל רק יום או יומיים בשבוע. משום כך, יש עסקים רבים שאינם מעוניינים להשקיע בקופה ממוחשבת יקרה והשכרת קופה ממוחשבת מהווה עבורם פתרון משתלם, חסכוני וכדאי.

להמשך...

בשנים האחרונות חלה התקדמות טכנולוגית משמעותית בשוק המסורתי של הקופות הרושמות. כיום ניתן לקנות או לשכור קופות רושמות ממוחשבות, הכוללת גם תוכנה לניהול העסק ועוד פונקציות רבות ונוספות.

להמשך...

קופה רושמת מייעלת את תהליך המכירה בכל עסק ומסייעת לניהול עסקי שוטף, תקין ונכון. בעזרת קופה רושמת ממוחשבת ניתן לנהל מספר מחירונים במקביל, לעדכן מחירים בקלות ובמהירות, לנהל רשימת פריטים ללא כל הגבלה בחלוקה למחלקות שונות ולעדכן את המלאי בסוף כל מכירה.

להמשך...
קופה רושמת לעסק יש לרכוש רק לאחר ייעוץ מקצועי, קריאת חוות דעת, סקר שוק מקיף, השוואת מחירים ובדיקת מאפייני המוצר כדי לוודא תפעול נוחה ופשוט. איזה קופה רושמת הכי טובה זו שאלה מצוינת  ולכן, חשוב לבקש המלצות מקולגות בעבודה ובתחום העיסוק, מבעלי חנויות בתחום עסקי דומה, מקרובי משפחה בעלי עסק שיש בו לפחות קופה רושמת אחת, מחברים מנוסים וכדומה. כיום, בעידן האינטרנט אפשר לחפש בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר את הביטוי קופה רושמת המלצות, וכך ניתן לקרוא חוות דעת על מוצרים איכותיים וחברות אמינות המציעות דגמים מתקדמים ואמינים במחירים משתלמים.

להמשך...

רשתות מזון, מכולות, מינימרקטים, מעדניות, קונדיטוריות, מאפיות ועסקים נוספים בתחום המזון זקוקים לקופה רושמת ייעודית ואמינה עם משקל. קופה רושמת עם משקל מהווה כלי עבודה מרכזי וחשוב בעבודה השוטפת בעסקי מזון. באמצעות הקופה ניתן לשקול מוצרי מזון שונים כמו ירקות, פירות, בשר, דגים, תבלינים, מוצרי מזון בתפזורת ועוד. חשוב כי המשקל יהיה אמין ומדויק ובעיקר עמיד לאורך זמן.

להמשך...

שפע החנויות שנמצאות בכל עיר מובילות לתחרות קשה ביותר – כבעלי חנויות אתם וודאי יודעים זאת – עליכם לזכור להזמין את הסחורה בזמן, לבדוק האם יש חסרים, לדאוג לתזרים המזומנים, לשמור על קשר אישי עם הלקוחות, לבחור מוכרים רציניים, לשלם עבור השכרת המקום ועבור עבודתם של המוכרים ובין היתר לעסוק בניירת בלתי נגמרת. אז זהו, שאת הנקודה האחרונה אתם יכולים לחסוך לעצמכם ואפילו בקלות ובמהירות בעזרת קופה רושמת לחנות.

להמשך...
כמו שכל בית צריך מרפסת (רב מכר משנת 2005) כך כדאי לכל בעל עסק להיעזר בעמדת מכירה ממוחשבת. עמדת מכירה ממוחשבת הפכה במהלך השנים האחרונות לשוליה המרכזית של בעלי עסקים שונים ביניהם: חנויות אופנה, חנויות עיצוב, בתי דפוס, מסעדות, מועדונים, סופרמרקטים ופיצוציות. 
להמשך...
מכשיר הסלולר הפך להיות דומיננטי ביותר בחיינו ודי שנתהלך באמצע השבוע בשעת הצהריים ונוכל להבחין בילדים בני 9 אוחזים בסלולר ומדווחים להוריהם שהם בדרך הביתה. מכשירי הסלולר הפכו להיות גם חלק מעולמם של המבוגרים שחלקם אפילו מצליחים להדביק את הקצב של עולמינו המתקדם.
להמשך...
תגידו, אתם עדיין שם? אתם עדיין מבצעים ספירות מלאי שדורשות מכם לעבוד קשה, לסגור את החנות, להתמודד עם הלקוחות שדופקים על הדלת ורוצים להיכנס ובעצם מפסידים יום עבודה שלם? 
להמשך...
זוכרים שלפני משהו כמו 30 שנה המחשבים שלנו היו ענקיים, איטיים, לא מתוחכמים, כבדים ובואו נודה באמת – ממש לא יפים? בין אם אתם זוכרים את הימים הללו ובין אם לא אנו שמחים שהעידן ההוא חלף ושהיום המחשבים שלנו מתוחכמים (אולי אפילו יותר מדי), יפים למראה, מגוונים ומקלים על חיינו, בעיקר כאשר מדובר על חייהם של בעלי העסקים.
להמשך...

איזה קופה רושמת הכי טובה

להמשך...
קופה רושמת או קופה ממוחשבת
 
 
להמשך...
כיצד לבחור קופה רושמת עם אשראי לעסק
 
 
להמשך...
למה לבחור קופה רושמת של אומגה
 
 
להמשך...
רחוב הבנים 5 גני עם
טלפון: 077-9246666 | 072-3319555
פקס: 077-2031339
אומגה קופות רושמות
צור קשר
טלפון 072-3319555
1000 תווים